Hakkımızda

Şirketimizin Temelleri Kurucumuz Rahmi Öztürk tarafından 1980 yılında Zonguldak’ta atılmıştır. Şirketimiz kurulduğu ilk yıllarda yerel bir firma olarak müşterilerine hizmet vermiştir. Aradan geçen yıllar içerisinde Zonguldak merkezde kurulan küçük bir bobinaj atölyesinden ziyade özellikle yurt çapındaki enerji santrallerine hizmet veren bir firma hüviyetine bürünmeye başlamıştır. Fakat 2002 krizi ile birlikte devlet kurumlarından ziyade özel sektör müşterilerine de hizmet vermek ve müşteri çeşitliliğini artırmak amacıyla 2004 yılında taşındığı ve halen faaliyetlerine devam ettiği Dilovası OSB deki 2250 metrekarelik yeni atölyesinde elektrik motoru sarım bakım onarım ve test hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkete dönüşmüştür.

Şirketimizin ana faaliyet alanı olarak özellikle ağır sanayii tesislerinde (çimento,demirçelik,enerji santrali,maden sahaları vb) çalışan alternatif akım ve doğru akım, alçak gerilim (0-1000 volt arası) ve yüksek gerilim (3000-6000-10000 volt) elektrik motorlarının sarım,bakım,onarımı,ve yedek bobin imalatı, kuru tip transformatör ve reaktörlerin komple sarım, onarım ve bakımları, elektromagnet sarım ve onarımı, rotor ve stator sac paket imali, kollektör, bilezik ve fırça tutucu imali olarak belirlemiş olsa da son yıllarda çevreye verilen değerle birlikte sayıları her geçen gün artan atık su arıtma tesislerinde ve terfi merkezlerinde kullanılan atık su dalgıç pompalarının da bakım ve onarımında da uzmanlaşarak müşteri ve faaliyet alanı çeşitliliğini artırarak müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Günümüz de üretim hızlarının ve hassasiyetinin artması ile kullanımları hızla artan servo motorlarla ilgili yatırımını da 2014 yılında yapmaya başlayan şirketimiz bu alanda da çok ciddi mesafe alarak bu konuda da iddialı bir konuma gelmiştir.

Firmamız özellikle vizyonu gereği yıllar içinde değişen müşteri taleplerini de dikkate alarak ülkemizin büyük sanayi kuruluşlarına hizmet vermek ve bu sektörde sağlam bir yer edinmek için, dünya markalarının en kaliteli ürünlerini kullanarak ve Avrupa standartlarının da üstünde, dikkatli, özenli ve minimum hata ile müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli üretim ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması için hem kadrosuna hem teknolojik alt yapısına yatırım yaparak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Kaliteli Hizmet

Kurulduğu ilk günden beri elektrikli motor sektöründe kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

0+
Müşteri
0
Proje
0
Çalışma
0
Bakım & Servis